Karácsonyi macaron válogatás

Adventi macaron őrület 

Bizonyára Te is tapasztaltad azt az őrületet, amit egy Franciaországból származó kicsi, kerek sütemény indított el. Ha TÉNYLEG SZERETNÉL MEGTANULNI macaront készíteni, gyere el hozzánk, ahol Te magad fogod a saját macaronjaidat elkészíteni a legelső lépésektől, és szerezz megbízható tudást, hogy ezután tényleg képes legyél ezeknek az apró, édes csodáknak az elkészítésére, és mindenkit lenyűgözhess a csodás, saját készítésű macaronjaiddal. Vannak kipróbált és tuti receptek, azonban ha otthon megsütjük, biztos nem fog sikerülni. Felmerül a nagy kérdés: miért? Ezekre a miértekre is megkapják a választ a kurzuson résztvevők és még sokkal többet. Érdekesség képpen nemcsak édes, hanem sós macaront is fogunk készíteni a kurzuson!

Milyen macaronokat fogunk készíteni? 

- sós-karamellás
- chilis-narancsos csokis
- lime-mascarpone-s fehércsokis

A receptekhez az összes hozzávalót, alapanyagot, eszközöket mi adunk, így semmit sem kell magatokkal hozni. A kurzus alatt frissítő fogyasztása biztosított!

dátum: 2016-12-10

időpont: 15:00-18:00

ár: 9.900 Ft

Szabad férőhely: 6

Jelentkezés

Amennyiben ajándékutalvánnyal rendelkezel, kérünk tüntesd fel a sorszámát a megjegyzés rovatban, és az utalványt hozd magaddal a programra.

Sikeres jelentkezés esetén a rendszer egy automatikus üzenetet küld a megadott E-mail címre, amely a igazolja a sikeres jelentkezést és tartalmazza a fizetési feltételeket!

Ha további kérdésed van, hívd munkatársunkat a +36 70 881 9160 számon, vagy írj e-mailt az info@bulikonyha.hu címre.